Tuesday 11 August 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
بوی مهر در ماه مهر
نوشته شده توسط siteadmin در9/26/2016 3:52:17 PM

 ویدا ساعی-  خبر انجمن صرع ایران :  مددکاری انجمن صرع ایران در روزهای پایانی شهریور ماه به مناسبت آغاز سال تحصیلی به توزیع لوازم التحریر برای مددجویان مقطع ابتدایی پرداخت.


   توزیع لوازم التحریر توسط فاطمه گودرزی

   مددکار انجمن صرع پس از بررسی پرونده های مددکاری و استخراج آمار مددجویان مقطع ابتدایی، پس از تهیۀ لوازم التحریر که به همت مسئول واحد جذب مشارکت های مردمی با کمک حامیان و نیکوکاران انجام شد، به توزیع این لوازم پرداخت.
  انجمن صرع در یکی از روزهایی که به توزیع لوازم التحریر می پرداخت، میزبان مهمان عزیزی بود که با حضور خود در انجمن به ماه مهر، بوی مهربانی داد.
   فاطمه گودرزی بازیگر محبوب کشورمان ضمن اهدای تعداد 200 عدد جامدادی به مددجویان، با حضور گرم و لبخند سرشار از محبت خود، فضای نشاط بخشی را در انجمن صرع ایجاد کرد.
   کودکان در بدو ورود با اهدای شاخه های گل مریم به فاطمه گودرزی خوش آمد گفتند و سپس از ایشان دعوت شد تا برای اهدای لوازم التحریر به کودکان، در اتاق مددکاری حضور داشته باشند.
   پس از اهدای لوازم التحریر به کودکان توسط این مهمان عزیز، برای آشنایی بیشتر با انجمن، تاریخچۀ تأسیس و سایر فعالیت ها به ایشان توضیح داده شد و قول همراهی بیشتر با انجمن در فرصت های بعدی از ایشان دریافت شد. 
printrating
 Comments