Sunday 09 August 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
فصلنامۀ صرع و سلامتی در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات
نوشته شده توسط siteadmin در11/21/2015 10:31:44 AM

     ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع ایران :  فصلنامۀ صرع و سلامتی از تاریخ شانزدهم تا بیست و دوم آبان ماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشور شرکت کرد.


    این فصلنامه که با پیگیری بسیار برای دریافت رایگان غرفه از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرانجام در غرفۀ شمارۀ 507 بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات در قسمت خبرگزاری های عمومی جای گرفت، علاوه بر اطلاع رسانی و افزایش آگاهی عموم در مورد صرع به عرضۀ فصلنامه، توزیع بروشورهای آموزشی و فروش کتاب های انجمن صرع نیز پرداخت و در این فرصت در مورد برگزاری دوازدهمین کنگرۀ بین المللی صرع نیز اطلاع رسانی شد.

   در این فرصت همکاران انجمن صرع به منظور افزایش آگاهی عموم مردم در مورد صرع از تعدادی از روزنامه ها و خبرگزاری ها قول همکاری و مساعدت دریافت کردند.
   به گزارش کمیتۀ اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، امسال حدود 700 رسانه در 9 گروه عمومی و خانواده، دین و اندیشه، فرهنگی- هنری، سیاسی- اقتصادی، آموزشی- تخصصی، محلی و منطقه ای، مؤسسه های مطبوعاتی، روزنامه ها و خبرگزاری ها در قالب 600 غرفه در نمایشگاه مطبوعات حضور داشتند و  بیش از 400 رسانه متعلق به بخش خصوصی در نمایشگاه بیست و یکم حاضر شدند.
  بيست و یکمين نمايشگاه مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي اطلاع رساني روز یکشنبه 17 آبان با حضور دکتر حسن روحانی، رییس محترم جمهور کشور با شعار «نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه» گشايش یافت.
   غرفۀ فصلنامۀ صرع و سلامتی که هر روز از ساعت 9 تا 20 در این نمایشگاه فعالیت داشت با کمک همکاران انجمن و یکی از اعضای انجمن صرع اداره شد.
   استقبال از غرفۀ انجمن صرع که بین غرفۀ مؤسسۀ محک و مؤسسۀ مهر آفرین و روبه روی غرفۀ انجمن ام اس قرار داشت، در مقایسه با سایر غرفه ها مطلوب برآورد شد  
  
 
printrating
 Comments