Sunday 09 August 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
حضور انجمن صرع در کنگرۀ سردرد و استروک
نوشته شده توسط siteadmin در9/30/2015 11:08:24 AM

   ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران از روز چهارشنبه 25 شهریور تا سوم مهر ماه با فاصلۀ چهار روزه در دو کنگرۀ مختلف در زمینۀ بیماری های مغز و اعصاب شرکت کرد.


 چهارمین کنگرۀ بین المللی سردرد ایران

انجمن صرع ایران در این کنگره که از روز چهارشنبه 25 شهریور تا روز جمعه 27 شهریور در هتل المپیک تهران برگزار شد، شرکت کرد.
   هدف انجمن صرع از شرکت در این کنگره، جذب مخاطب و اطلاع رسانی به متخصصان مغز و اعصاب و سایر رشته های پزشکی برای شرکت در دوازدهمین کنگرۀ بین المللی صرع  بود که در کنار آن به توزیع بروشورها و کتاب های انجمن نیز  پرداخته شد و تعدادی پزشک را به عضویت خود درآورد.
   در این کنگرۀ سه روزه که دبیر آن دکتر منصوره تقاء، استاد بیماری های مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران بود، تعدادی پزشک متخصص از کشورهای مختلف شرکت کرده بودند.
  
هشتمین همایش سراسری و دومین کنگرۀ بین المللی استروک ایران
   انجمن صرع ایران از تاریخ اول تا سوم مهر ماه در دومین کنگرۀ بین المللی استروک با همکاری دبیر این کنگره، دکتر افشین برهانی حقیقی شرکت کرد.
   هدف از شرکت در این کنگره اطلاع رسانی در مورد دوازدهمین کنگرۀ صرع، جذب پزشکان و تعامل با شرکت های دارویی برای اسپانسرینگ کنگرۀ انجمن بود.
   در این کنگره که تعدادی از اعضای هیئت مدیره و دو نفر از پرسنل انجمن نیز حضور داشتند، به نقل از مسئولان روابط عمومی انجمن کنگرۀ پربار و پر مخاطبی بود که علاوه بر عضویت 50 نفر پزشک، نشستی با دکتر ناهید اشجع زاده، نمایندۀ انجمن صرع در شیراز جهت فعالتر شدن این نمایندگی انجام شد.
   همچنین در این فرصت مقرر شد پروتکل مشخصی برای فعالیت نمایندگی ها با کمک و نظارت ریئس هیئت مدیرۀ انجمن، دکتر داریوش نسبی تهرانی تهیه شود.
   انجمن صرع تا قبل از برگزاری دوازدهمین کنگرۀ صرع، شرکت در کنگره های مختلف را در دستور کار خود خواهد داشت.
printrating
 Comments