Sunday 09 August 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
شرکت در کنگرۀ صرع مقاوم به درمان
نوشته شده توسط siteadmin در12/3/2014 2:40:55 PM

   ویدا ساعی - واحد خبر انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران از تاریخ 30 مهر تا دوم آبان ماه در کنگرۀ سه روزۀ صرع مقاوم به درمان که به دبیری دکتر جعفر مهوری در اصفهان برگزار شد، شرکت کرد.


 سفر به اصفهان به منظور :

شرکت در کنگرۀ صرع مقاوم به درمان
بازدید از انجمن صرع اصفهان
     هدف انجمن صرع ایران از شرکت در این کنگره اطلاع رسانی در مورد انجمن و دعوت از متخصصان برای شرکت در یازدهمین کنگرۀ بین المللی صرع که از هشتم تا دهم بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد، بود.   
      محورهای مورد بحث در کنگرۀ صرع اصفهان، تعریف صرع مقاوم به درمان،  بررسی علائم عصبی و روانی، تصویربرداری، روش های نوین تشخیصی، روش های جدید جراحی، درمان های داروییدر بیماران مبتلا به صرع مقاوم به درمان و نیز نقشه برداری در بیمارهای صرع و تحریک مغزی در حین جراحی بود.
   دکتر حمیدۀ مصطفایی مدیر عامل انجمن صرع ایران نیز در این کنگره  شرکت کرد و ضمن سخنرانی در مورد صرع، از غرفۀ انجمن بازدید کرد.
   مریم نظری، کارشناس مسئول جذب مشارکت های مردمی که به همراه فاطمه جوادی، کارشناس مسئول آموزشی از انجمن صرع ایران در این کنگره شرکت کرده بودند، پس از هماهنگی با دکتر مسعود اعتمادی فر، مدیر عامل انجمن صرع اصفهان، از مرکز این انجمن بازدید کردند و طی جلسه ای با مسئولان انجمن صرع اصفهان به تبادل نظر در مورد حمایت بیشتر از مبتلایان به صرع پرداختند.
   انجمن صرع اصفهان که در حال حاضر با حمایت اعضای هیئت مدیره و هیئت امنا اداره می شود، در ساختمان دو طبقۀ اهدایی از سوی پدر نیکوکار یکی از اعضای مبتلا به صرع مشغول فعالیت است.
   این انجمن علاوه بر فعالیت های فرهنگی از جمله برگزاری کلاس های آموزشی و انتشار مجله و بروشور، کلینیک درمانی مخصوص مبتلایان به صرع نیز دارد که در این درمانگاه بیماران به جز ویزیت پزشک، امکان انجام نوار مغزی و دریافت خدمات مشاورۀ روانشناسی را نیز دارند.
   انجمن صرع ایران ضمن دعوت از مسئولان انجمن صرع اصفهان برای شرکت در کنگرۀ سال جاری،آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با ایشان اعلام کرد.
 
printrating
 Comments