Monday 03 August 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
تبدیل کارت عضویت انجمن صرع ایران به کارت بانک
نوشته شده توسط siteadmin در9/9/2014 9:17:37 AM

  ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع ایران : کارت های عضویت انجمن صرع ایران از این پس به کارت های اعتباری بانک ملی ایران تبدیل خواهد شد.


  در این پروژه که انجمن صرع به عنوان اولین انجمن حامی بیماران این اقدام را عملیاتی می کند، کارت های عضویت به منظور افزایش اعتبار  و کاربرد به کارت بانک تبدیل شده است .

      "نسرین فرخی" مسئول پذیرش انجمن صرع ضمن تقدیر از همکاری بانک ملی ایران و شرکت سروش آسایش ایرانیان، گفت:" از آن جایی که انجمن صرع در صدد استاندارد کردن اندازۀ کارت ها و افزایش استحکام آنها بود، به دنبال مذاکره با چندین بانک ، سرانجام با بانک ملی ایران به توافق رسید."
   مسئول پذیرش انجمن افزود: "درج عکس و مشخصات اعضا با رنگ بنفش و آرم انجمن صرع از شرایط ما برای صدور کارت بود که بانک های دیگر تمامی این امکانات را نداشتند."
    فرخی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در مورد تسهیلات ویژۀ این کارت ها، گفت :" انجمن در تلاش است با توجه به قابلیت های کارت های هوشمند تسهیلات ویژه ای را برای اعضا دریافت کند که در صورت نهایی شدن، جزئیات آن به اطلاع خواهد رسید.
    فرخی مهمترین دستاورد این کارت ها را استفاده از آنها در شعب بانک ملی سراسر کشور دانست که بر طبق اساسنامۀ انجمن ، اطلاع رسانی و افزایش آگاهی در مورد صرع را به دنبال خواهد داشت.
    انجمن صرع ایران به تدریج اعضا را به وسیلۀ ارسال پیامک در جریان تعویض کارت قرار می دهد، و لازم است اعضا پس از ارائۀ مدارک لازم و تکمیل فرم درخواست خود را برای تعویض کارت به انجمن ارائه دهند.
   اولین سری کارت ها در جلسۀ آموزشی صرع در فرهنگسرای اندیشه تحویل داده شد و تا کنون تعداد 300 کارت بانک به اعضا تحویل داده شده است و این روند تا اطلاع رسانی به تمامی اعضای انجمن ادامه خواهد داشت.
 
printrating
 Comments